| Märke | Franke |
| Färg | Rostfritt stål |
| Serie | Accessoires |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 468mm |
| Bredd | 420mm |
| Mått | 47x42cm |
| Produktklass | Rullmatta |
| Produktklass | Rullmatta / avrinningbricka |
|
Märke Franke |
Pure.Sink |
|
Serie Accessoires |
Prestige Brushed |
|
Längd 468mm |
450mm |
|
Bredd 420mm |
317mm |
|
Mått 47x42cm |
- |
|
Produktklass Rullmatta |
Rullmatta / avrinningbricka |