Aquadesign Romain Inbyggd Tvålpump PVD koppar
Den inbyggda tvålpumpen monteras snyggt i bänkskivan.
| Märke | Quadri |
| Färg | Koppar |
| Höjd | 54mm |
| Serie | Manchester |
| Monteringssätt | Inbyggnad |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 104mm |
| Montering | Inbyggnad |
| Monteringsmått | 35mm |
| Max. bladtjocklek | 25mm |
| Innehåll | 320ml |
| Produktklass | Tvålautomat |
| Borrhål | 24mm |
| Maximal bladtjocklek | 25mm |
|
Märke Quadri |
Quadri | Pure.Sink |
|
Höjd 54mm |
65mm | - |
|
Serie Manchester |
Swindon | Elite Steel |
|
Material Rostfritt stål |
Rostfritt stål | Mässing |
|
Längd 104mm |
96mm | - |
|
Montering Inbyggnad |
Inbyggnad | - |
|
Monteringsmått 35mm |
35mm | - |
|
Max. bladtjocklek 25mm |
50mm | - |
|
Innehåll 320ml |
500ml | 350ml |
|
Borrhål 24mm |
28mm | 25mm |
|
Maximal bladtjocklek 25mm |
50mm | 40mm |
Refillbar från toppen
Montering tar mer tid